• Vypredané
  Farba slamovo žltá, až jantárová, vôňa ovocná po horkých mandliach, chuť ovocná doplnená mandľovou dochuťou v závere s vyváženou kyselinkou a cukrom. Slnko vo fľaši.Určite treba vyzdvihnúť farbu a aromatiku tohto vína. Odporúčame k bielemu mäsku, rybám, cestovinám… Pre milovníkov suchších vín.
 • Vypredané
  0,5 l polosladké, limitovaná edícia 365 fliaš Farba svetlo žlto zelenkastá, vôňa príjemne ovocná po broskyniach a marhuliach doplnená náznakom jazmínového kvetu, chuť decentne ovocná s pikantnou kyselinkou. Tento úrodný rok nám doprial dostatok nektáriniek a tak sme pre Vás prvý krát vyrobili toto netradičné ovocné víno.  Ľahké a buketné. S krásnym obrázkom “Žena a kvet” na etikete od nášho syna Tomáša.
 • Vypredané
  0,75 l, polosladké fermentované kakaové bôby Farba žlto zelenkastá, vôňa jablková a horkej čokolády, chuť sladkastá po jablkovom kompóte. Ďalší spoločný projekt s špičkovou čokolatiérskou firmou Královská čokoláda! Decentné a veľmi netradičné víno. Na zdravie, priatelia!
 • Vypredané
  0,5 l, sladké limitovaná edícia 300 fliaš Farba svetlo žltá zelenkastá, vôňa plná po kvitnúcich vinohradníckych broskyniach a lipovom kvete, chuť sladkastá po horkých mandliach so sladkým záverom. Bohaté, plné víno s nekonečnou perzistenciou. Luxusné ! Dopestovať kvalitné broskyne na skalickej pôde vyžaduje veľa veľa starostlivosti s neistým výsledkom. Úrody sú nízke a nepravidelné, ale keď už broskyne zarodia, plody sú famózne. Ako sa hovorí, dobrého veľa nebýva. A z takýchto plodov sme pre Vás pripravili toto skvelé víno. Asi najlepšie broskyňové v našej doterajšej produkcii.
 • Vypredané
  0,5 l, sladké, senzoricky polosladké. Sýto žltá farba, vôňa prezretých sliviek a marhúľ, chuť sladkastá po kôstkovom ovocí s cukrovým záverom.
 • Vypredané
  Sladké – 0,75 l Farba svetlo zelenkastá, voňa čistá ovocná po jablkách, chuť ovocná jablkovo-kompótová v dochuti prezrelých jabĺk a cukru. Ďalší ročník tradične v skalickom nárečí. Ľahké, svieže. Strieborná medaila Regionálna výstava vín Radošovce 2017
 • Vypredané
  polosladké  0,5 l strieborná medaila Medzinárodná výstava vín Goral Vine Fest International 2017  „Voňa zrelých marhúľ až marmeládového náznaku s klinčekovým korením, farba sýta žltojantárová, konzistencia olejová, chuť čistá ovocná marhuľová a doznievaním marhuľových jadier s ovocným cukrom v závere.“ Vyrobené z našich marhúľ  z  regiónu Skalica.   alk. celkový – 13,86 % obj. celk. kyselinky – 8,36 g/ l cukry – 39,19 g/ l obsahuje  siričitany, E 202
 • Vypredané
  Polosladké – 0,5 l Farba jantárovo žltá sýta, vôňa prezretej marhuľovej dužiny a kôstky, chuť ovocnej kyselinky, marhúľ, dule a egrešových plodov.
  Strieborná medaila – Regionálna výstava vín Radošovce 2016
  Odporúčame podávať: k hydine, cestovinám, ovocným dezertom.
 • Vypredané
  Sladké – 0,75 l Farba slnečná žltá, pekná ovocná aromatika jabĺk a dulí s nádychom kakaových bobov, dochuť sladkastá ovocná jablková až hrušiek v čokoláde… Áno, nepomýlili sme sa, v tomto víno nájdete čokoládové a kakaové tóny.
  Strieborná medaila – Víno Bojnice 2016 Strieborná medaila – Regionálna výstava vín Radošovce 2016
  Odporúčame podávať: k ovocným dezertom
 • Vypredané
  Polosladké – 0,5 l Zlatavo – medovo žltá farba, vôňa istá ovocná po marhuliach prechádzajúca do prezretej dule, s mandľovou dochuťou kôstky a ovocného cukru. Teplé slnečné lúče letných dní ukryté v tomto ovocí sme pre Vás pretavili do tohto vína. Odporúčame podávať: k hydine, cestovinám, ovocným dezertom Zlatá medaila Regionálna výstava vín Radošovce 2017
  Strieborná medaila – Regionálna výstava vín Radošovce 2016
  Odporúčame podávať: k ovocným dezertom
 • Vypredané
  ovocné víno Šípkové “Z posledných šípok”, ročník 2017 0,5 l, sladké, dezertné ľadový zber, Farba jantárová, vôňa granátového jablka a ďatlí, chuť mandľová s dotykom tropického ovocia so sladkým záverom a pikantnou kyselinkou. Z posledných šípok, ktoré ostali na kríčkoch, zberaných začiatkom marca 2017 sme pre Vás pripravili toto veľmi netradičné šípkové víno. Oproti iným našim šípkovým, ktoré pripomýnajú staré tokajské vína, je toto šťavnaté, veľmi citrusové, tropické ovocie dominuje v chuti. Pri tomto víne som si splnil dávne prianie a etikety sme ozdobili prvotinami nášho syna Tomáša. Na zadnej strane je názov diela i s podpisom. Skvelé netradičné šípkové víno v unikátnom balení. Na zdravie priatelia!
 • Dezertné, sladké, ľadové – 0,5 l Farba medovo – ďatlová až tmavý orange, vôňa sherry – prezreté višne, figy – ďatle v cukre, až džem s nádychom arancie – pomarančov, chuť džemu z fíga arancií s decentným citrusovým tonusom.  Každá šípka ručne zberaná a očistená, veľmi prácne víno.
  Šampión, Zlatá medaila – výstava vín Devínsky strapec 2016
  Odporúčame podávať: k divine so šípkovou omáčkou, štrúdle, cigarám.
 • Sladké/dezertné/ľadové – 0,5 l Harmonické víno s vôňou čajových ruží a prezretého ovocia. Dochuť po pražených mandliach a prezretých ďatlí so záverom kôry pomarančov. Ľadový zber, každá šípka ručne zberaná a očistená, veľmi prácne víno
  Zlatá medaila – Regionálna výstava vín Radošovce 2015, Strieborná medaila, diplom – Víno Bojnice 2015 Strieborná medaila – Devínsky strapec 2015
  Odporúčame podávať: ako aperitív, k divine so šípkovou omáčkou, k štrúdle, palacinkám.
 • Vypredané
  ovocné víno z Letných hrušiek, r. 2018 0,75 l, sladké /na hranici polosladké – sladké/ Farba svetlá oranžovo červenkastá, vôňa po zrelých letných hruškách až pečeného jablkového koláča, chuť ovocná jablkovo hrušková s pikantnou kyselinkou. Hruškové víno je veľmi zvláštne, na slnečnom svetle sa jeho farba mení zo svetloružovej na žltú, preto je ružové víno v tmavej fľaši. Podchladenie spôsobuje, že víno je zakalené.  Veľmi šťavnaté, svieže a bohaté víno.
 • Vypredané
  ovocné víno Slivkové, r. 2017 0,75 l, sladké, cuvée odrôd Duranzia a Čačanská Lepotica Limitovaná edícia 200 fliaš Farba červenkastá po čerstvo lisovaných aranciách s oranžovým odleskom na periférii, vôňa zrelých sliviek, vanilky a kakaa, chuť príjemná ovocná až lekvárová, vyvážená kyselinka a zbytkový cukor, veľmi príjemné…  Prezreté slivky prechádzajúce do slivkového lekváru, lahodná chuť a veľmi, veľmi dlhá perzistencia. Alkohol 16,5 %…. Ovocinársky nepriaznivý ročník nám priniesol málo sliviek a obzvlášť Duranzií. S tej trochy čo bolo vzniklo toto luxusné víno. Ak chcete mať vo svojej vinotéke klenot medzi vínami, tak sa určite poponáhľajte po toto víno. V predaji len u nás, u obchodných partnerov ho nehľadajte ! Trúfam si tvrdiť, že do konca októbra sa vypredá…. Na zdravie, priatelia !
 • ovocné víno Slivkovo – Čokoládové, ročník 2017 0,5 l, polosuché, senzoricky suché Farba tehlovo červená na periférii s pomarančovým okrajom, vôňa po kompótovaných slivkách a čokoláde, chuť jemná s decentnou kyselinkou s čokoládovým záverom. Ďalší spoločný projekt s špičkovou čokolatiérskou firmou Královská čokoláda! Netradičné víno s nádherným buketom. Na zdravie !
 • polosladké 0,75 l Farba jasná svetlá červená malinová, vôňa horkých mandlí a sliviek, chuť sladkastá kompótová slivková s mandľovým záverom. Odporúčame k výrazným syrom a prosciuttu, ale aj k bielym jemným tvarohom. K tomuto decentnému vínku sa skvele hodia:  * Slivky s bazalkou, obalené slaninkou a opečené. * Slivky plnené mandľami alebo vlašskými orechmi obalené v sladkom cestíčku, vyprážené a posypané škoricovým cukrom. strieborná medaila Medzinárodná výstava vín Goral Vine Fest International 2017 alk. celkový – 13,36 % obj. celk. kyselinky – 7,53 g/ l cukry – 33,83 g/ l obsahuje  siričitany, E 202
 • Vypredané
  Polosladké – 0,75 l Farba tehlová s pomarančovými odleskami, vôňa silno ovocná v kombinácii slivky a duly, v chuti ovocné, v dochuti kôstkové ovocie. Z tejto odrody sliviek sa tradične robí pálenka, no nedalo mi vyskúšať ju na odrodové ovocné víno.
  Strieborná medaila – Regionálna výstava vín Radošovce 2016
  Odporúčame podávať: spolu s čerstvými slivkami k ostrejším i mäkším plesňovým syrom a prosciuttu.
 • Vypredané
  ovocné víno značkové slivkové 0,75 l polosuché
 • ovocné víno značkové červené a čierne ríbezle r. 2018 0,75 l polosladké  
 • ovocné víno značkové čerešňové r. 2018 0,75 l polosuché
 • Vypredané
  ovocné víno čierne ríbezle a josty r. 2018. 0,75 l sladké
 • Vypredané
  ovocné víno značkové višňové r. 2018 0,5 l polosuché
 • ovocné víno Z červených ríbezlí, r. 2017 0,75 l , sladké Farba svetlá červená jahodová, vôňa ovocná svieža ríbezľovo jablková, chuť pikantná svieža, čerstvých citrónov a letných červených ríbezlí.