Pre dospelých

U nás si môžete realizovať rodinné oslavy, firemné akcie, posedenia s priateľmi, príp. oddýchnuť si od ruch mesta v malebnom prostredí skalických vinohradov. Môžete u nás tráviť čas nikým nerušený, alebo vyskúšať jedinečnú ochutnávku. Ovocinár Vás pozve na netradičnú ochutnávku ovocných a bylinných vín a produktov vlastnej výroby. Porozpráva Vám zaujímavosti o pestovaní ovocia a výrobe vína, legendy o víne a miestnom kraji. Pri vstupe do podzemnej pivnice Vás privíta svieža vôňa ovocia uloženého na policiach a pohľad na dubové sudy a nádoby v ktorých zreje víno. Program je možné podľa individuálnych požiadaviek doplniť o opekačku, ubytovanie, vhodné ako team buildingy.

Možnosť ochutnávok aj vo vašich priestoroch.

Jedlo Vám zabezpečíme podľa Vašich požiadaviek, napr. syrové misy, pečené prasiatko, kolená, zabíjačkové špeciality a pod. Spolupracujeme s kvalitnými a overenými dodávateľmi.

Program možno obohatiť o cimbálku Pláňava za príplatok.

Základná cena ochutnávky je 25 € / osoba. V cene je 15 vzoriek vín s výkladom v kroji, minerálka, prehliadka sadu a niektorých priestorov vinárstva. Každá ďalšia vzorka 1 € / osoba. Minimálny počet je 10 osôb, príp. platba za 10 osôb.

Cenovú ponuku Vám radi individuálne vypracujeme. Rezervovať si termín akcie odporúčame s niekoľko mesačným predstihom. Za záväznú objednávku považujeme úhradu 70 % dohodnutej sumy.

Rešpektujeme Vaše súkromie, akcie nezverejňujeme, nefotografujeme. V príp. ak nám pošlete fotky z akcie, radi ich s Vašim súhlasom použijeme na naše marketingové účely.