[:sk]Priatelia, začína nám zima a to je čas, kedy si majú stromy oddýchnuť a my by sme sa mali pripraviť a začať s rezom ovocných stromov. Pozývame Vás na intenzívny Kurz rezu ovocných stromov a kríkov.
Prvé 3 hodiny je vnútri teoretická časť: zákonitosti rezu, starostlivosť o ovocné stromy…. Aby sme rezu a jeho následkom porozumeli. Potom v sade praktická časť: ukážeme si a sami si vyskúšate rez vysokokmeňa, kotlovej koruny, štíhle vreteno a rez krov.
Počas kurzu je zabezpečené malé občerstvenie, nápoje / káva, čaj…/ Kapacita kurzu je obmedzená – max. 10 účastníkov/ termín.
Zo sebou si určite zoberte teplú a vhodnú obuv /“gumáky“/ a odev i do nepriaznivého počasia, nožnice na ktoré ste zvyknutí /ak nemáte zapožičiame/.
V prípade nepriaznivého počasia/ dážď, husté sneženie/, si organizátor vyhradzuje právo kurz zrušiť, upovedomíme o tom i nahlásených účastníkov.
Objednať sa na konkrétny termín vopred sa dá najneskôr 3 dni pred začatím kurzu. Objedať sa môžte telefonicky, mailom na uovocinara@ovocinarhrehor.sk, fb správa – vo firme Ovocinár Skalica s.r.o. Cena 35,00 eur/ osoba. Úhrada kurzu je možná na mieste v deň konania v hotovosti, prípadne prevodom na účet na základe faktúry.
Kurz je možné tiež darovať na Vianoce ako darčekovú poukážku na meno.
Dôležité upozornenie: za prihlásenie sa na kurz sa nepovažuje odkliknutie „zúčastním sa“ na fb v udalosti !!!
Tešíme sa na Vás !
kurz rezu 2019[:]